Opis
Łańcuch Gospodarczy Techniczny D2 fi 3,0mm OCYNKOWANY MOCNY na METRY 1mb
✅Specyfikacja
- Podana cena jest ceną brutto za 1mb, łańcuch można kupić na metry
- Siła zrywająca to 5000N (500kg)
- Symbol D2 - oznacza długie ogniwo
- Zewnętrzne wymiary ogniwa- (W-32mm H-10mm)
- Posiada polski atest!
✅Długość całej szpuli to 50 i 230 metrów
Łańcuch tniemy z rolek o długości 230 metrów, co pozwala na wygodne użycie w różnych projektach. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz go do zabezpieczenia, podwieszenia czy stabilizacji ładunków, ta długość zapewni odpowiednią elastyczność i możliwość dostosowania do każdego zadania.
✅Wszechstronne zastosowanie i trwałość
Łańcuch gospodarczy techniczny D2 o średnicy 3 mm to niezawodne narzędzie do wielu zastosowań, takich jak budownictwo, rolnictwo, ogrodnictwo, przemysł oraz leśnictwo. Dzięki swojej solidnej konstrukcji i długim ogniwom (symbol D2), zapewnia łatwość w manewrowaniu oraz większą elastyczność podczas użytkowania.
Dane techniczne
| Średnica drutu [mm] | ø 3,0 (+/- 0,5mm) |
| Siła zrywająca | 500 kg |
| Zewnętrzne wymiary ogniwa [mm] | długość: [32mm], wysokość: [10mm] |
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Łańcuch Gospodarczy Techniczny D2 fi 3,0mm OCYNKOWANY MOCNY na METRY 1mb
0
towar niedostępny
Buy this products now - pay for it in 30 days